niedziela, 20 września 2015

Relacja ze spotkania Mam w Siedlcach: "Wprowadzanie pokarmów do diety niemowlęcia i Powrót mamy do formy sprzed ciąży"


Na spotkaniu Mam 17 września poruszone zostały dwa tematy. Pierwszy dotyczył pokarmów, które powinny być podawane naszym szkrabom na początku. Omówione zostały sposoby podawania pierwszych pokarmów jakimi powinny być: marchewka, brokuły, jabłko czy dynia. Ważnym stwierdzeniem jakie padło na spotkaniu było to, że to rodzic decyduje co dziecko je i kiedy, a dziecko decyduje o tym ile zje. Rozmawiałyśmy również o wadach i zaletach metody nauki żywienia jaką jest BLW (bobas lubi wybór). 

Po omówieniu diety niemowlaka pora przyszła na mamy. Drogie mamy pamiętajcie,że szczęśliwa i zdrowa mama to szczęśliwe dziecko. My również powinnyśmy dbać o to co jemy, kiedy jemy i w jaki sposób. Jest kilka sposobów na poprawienie samopoczucia oraz sprawności fizycznej. Jednym z nich jest np. picie pół godziny po przebudzeniu szklanki wody z cytryną, jedzenie 5 regularnych posiłków itp. Dużo czasu poświęciłyśmy analizie korzyści z przyjmowania suplementow diety oraz aktywności sportowej. Spotkanie zakończyliśmy miłym gestem, gdyż dostaliśmy od pań prowadzących tzn. Dietetyka i managera firmy kosmetycznej zaproszenia na zabieg kosmetyczny oraz konsultacje.

Chciałabyś do nas dołączyć? Nic prostszego: śledź terminy naszych kolejnych spotkań na Klub Mam "Aktywna Mama" lub w zakładce  albo od razu napisz do nas: klub.aktywna.mama@gmail.com.Zapraszamy wszystkie obecne oraz przyszłe
 Mamy!

1 komentarz: