piątek, 28 sierpnia 2015

Relacja ze spotkania: "Pieluszki wielorazowe oraz chusty do noszenia"Na spotkaniu w Klubie Mam 25 sierpnia była mowa o… pieluszkach. Tak, ale nie takich zwykłych, tetrowych czy pampersach. Mowa była o ślicznych, kolorowych, milusich w dotyku i wygodnych w użyciu pieluchach wielorazowego użytku. 
Takie cuda zaprezentowały nam panie ze sklepu Kraina Pieluszek w Siedlcach. Opowiedziały nam o rodzajach pieluszek, pokazały jak je zakładać , prać i dbać, aby posłużyły nam przez długie lata. Opowiedziały również o wadach i zaletach, jednak tych drugich było o wiele więcej. Pieluszki te wykonane są z naturalnych materiałów takich jak czysta bawełna, bambus czy konopie. Skóra dziecka oddycha w takich pieluszkach i nie powoduje jakichkolwiek odparzeń. 
Wystarczy zakupić 12 pieluszek, ok 20 wkładów albo pieluszek tetrowych , wiadro z przykrywką, odpowiedni proszek do prania i średnio co dwa dni pierzemy je, suszymy i gotowe do ponownego użycia. Drogie mamy, poza tymi zaletami jest jeszcze jedna, bardzo ważna zaleta - można się zakochać w kolorach, wzorach i milusim dotyku. Zafundujmy dla swojego dziecka komfort i wygodę, a dla nas cudowny widok i radość na buzi dziecka. 
Oprócz pieluszek ostatnio mamy bardzo interesują się metodą chustowania dzieci. Na tym spotkaniu zostały pokazane także podstawowe metody wiązania oraz noszenia dziecka.

Zdjęcia wykonane przez Aleksandrę Jurkowską z bloga Nasze kluski.

Chciałabyś do nas dołączyć? Nic prostszego: śledź terminy naszych kolejnych spotkań na Klub Mam "Aktywna Mama" lub w zakładce  albo od razu napisz do nas: klub.aktywna.mama@gmail.com.
Kolejne spotkanie Klubu Mam w Siedlcach już 8 września (szczegóły tutaj).Zapraszamy wszystkie obecne oraz przyszłe
 Mamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz